top of page

תזונה והבנת מערכת העיכול של כלבים
השתלמות של 9 מפגשי זום

ימי  ראשון - 16:30-19:30
תאריך התחלה: 15.10.23
** ההשתלמות בינלאומית ותועבר בשפה האנ
גלית **

בהשתלמות נתמקד בהבנה של מערכת העיכול של כלבים, ההשפעות שלה על בריאות, התנהגות ואיכות חיי הכלב והמשפחה. נלמד על התפתחות מערכת העיכול מגורות ועד זקנה, הקשר בין התנהגות לתזונה וכן השפעותיה של תזונה על בריאות בעל החיים.

?מה בתפריט

המפגשים מתחלקים לשניים, שעה וחצי כל נושא/מרצה

3

תאוריית 5 האלמנטים

-

תזונה טבעית, איך עושים זאת?

2

תאוריית 5 האלמנטים

-

מבוא לתזונה טבעית

1

מבוא לתאוריית 5 האלמנטים

-

מבוא להבנת שוק התזונה

6

התפתחות מערכת העיכול ע״פ שלבי חיים

-

השפעות סביבתיות על תהליכי עיכול

5

טראומה ופוסט טראומה

-

תזונה והתנהגות

4

אנטומיה ופיזיולוגיה של מערכת העיכול

-

מה הגוף מספר לנו

9

פיענוח מקרים ובניית תפריטים

מותאמים על פי המקרים

8

מחלות התנהגותיות

-

תזונה ע״פ 5 האלמנטים

7

מחלות התנהגותיות

-

תוספי תזונה

למי זה מיועד?

  • מטפלים ברפואות משלימות

  • מאלפי כלבים ואנשי מקצוע נוספים

  • בעלי כלבים עם רצון להעמיק בנושא של תזונה לכלבים

כמה זה עולה?

  • 895 יורו

עוד על ההשתלמות...

ההשתלמות מבוססת על התיאוריה של 5 האלמנטים והפילוסופיה הסינית בשילוב עם התבוננות מערבית. נתבונן על מערכת העיכול ממגוון נקודות מבט ותאוריות, משלבי התפתחות ועד בגרות וזקנה. נבין את משמעות התזונה בחיים של כלבים, כבסיס לאיכות חיים ונקבל כלים בסיסיים להבין את אפשרויות ההזנה; החל מסוגי תזונה שונים עד תוספים ועוד. 

ההשתלמות תועבר בזום, מפגשים שבועיים של 3 שעות (לייב).

לי שמס

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית לכלבים. מטפלת ומשקמת דרך עולם התזונה ואורח חיים בריא בעלי חיים עם בעיות התפתחות, בעיות התנהגות, בעיות שריר/שלד ועוד.

מקימת הפורום קרייזי דוג פיפל ומחזיקה את הדגל

לשינויים תזונתיים ואורח חיים בריא.

www.thezendog.co.il

WhatsApp Image 2022-12-20 at 11.10.14.jpeg

נעמי דוד

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית לבעלי חיים, עם ניסיון קליני של 19 שנה, המכשירה מטפלים בארץ ובחו״ל.

לאורך השנים נעמי התמקדה בקשרים בין רפואה מערבית (וכל המערכות הפיזיות) לבין רפואה סינית. משם הגיעה ההבנה לגבי מערכת המטבולית-אנדוקרינית וההשפעה שלה על איכות החיים של בעלי חיים.

www.neomidavid.org

Neomi David

המרצות

אורן זיידנר

מומלץ בחום. ההשתלמות שינתה לי את איך שאני מסתכל על תזונה בכללי ואיך אני מסתכל על יצורים חיים בפרט, זה מעניין ומרתק, ונתן לי כלים נוספים לעזור ללקוחות שלי בתור מטפל התנהגותי, גם יכולת להבין שיש דברים שנובעים מבפנים למרות מה שנראה לנו… זה הוביל אותי לצאת לדרך של לימודים על תזונה, ורפואה משלימה בדרכי שלי… עזר לי להבין איך לעשות לכלבה שלי הכי טוב שאני יכול ואיך לעזור ללקוחות שלי לעשות לכלבים שלהם הכי טוב שהם יכולים… הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה שחבל שההשתלמות לא נמשכה יותר.

שרון צעירי

השתתפתי במחזור הראשון וזה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי לאחרונה!! אני מאכילה טבעי בהכנה עצמית כבר 4.5 שנים ויודעת לא מעט... ובכל זאת לי ונעמי הצליחו מהרגע הראשון להפתיע ובגדול. נקודת מבט שונה ומרעננת ששינתה לי מהותית את הראייה על כל הנושא העניקה לי כלים פרקטיים ונתנה לי יכולת להתמקד בנקודות הבאמת חשובות וזה הרבה מעבר לתזונה. זה היכולת להתבונן ולהסיק מסקנות ויותר חשוב אפילו - היכולת להבין ולהקשיב לכלבים שלי בדרך שכלל לא ידעתי שהיא אפשרית. בזכות הידע שקיבלתי שיניתי את כל הרגלי האכילה של הכלבים שלי ופתרתי בעיה שכבר שנתיים אני מחפשת לה מענה ללא הצלחה... השתלמות חובה למי שכלבים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלו.

לנה גולובשקו

ממליצה בחום בחום!!! ומחכה בקוצר רוח להשתלמויות המשך שיהיו 🙂

שיר שבתאי

אחת ההשתלמויות היותר מרתקות שעשיתי בשנים האחרונות! ובאמת מתקשה למצוא מילים מאיפה להתחיל בכלל לתאר ולהמליץ. נעמי ולי הצליחו לגעת בכ״כ הרבה אספקטים בהשתלמות הזאת ויחד עם זאת, גם להישאר ממוקדות בנושא ומהות השתלמות הספציפית. ההשתלמות נותנת המון ידע תיאורטי, יחד עם כלים פרקטיים ליישום, ידע שלא פחות ממשנה צורות הסתכלות ודפוסי חשיבה בעיניי. ההשתלמות הועברה בצורה מרתקת, ברורה ונגישה, עם המון דוגמאות ותיאורי מקרה מהשטח והניסיון העשיר והמטורף של נעמי ולי.

bottom of page